Atsiliepimai

Naujame būste esu įsikūrusi jau daugiau nei metai ir iki šiol – kiekvieną dieną jais be galo džiaugiuosi ir mėgaujuosi! Dar labiau džiaugiuosi tuo, kad šiame kelyje sutikau Dalią, kuri nuo pirmos dienos tarytum vedė už rankos link mano svajonių namų, kurie yra jaukūs, moteriški, su švelniu klasikos prieskoniu, tačiau puikiai derantys prie modernios naujos statybos buto aplinkos – esu tikra, kad visai tai pavyko pasiekti tik Dalios kūrybiškumo dėka.
Šiandien galiu drąsiai pasakyti, kad nesigailiu nei dėl vieno sprendimo – netgi ir tų, dėl kurių, galbūt, iš pirmo žvilgsnio nebuvau tikra, tačiau Dalios profesionalumas ir jautrumas mano asmeniniams lūkesčiams bei norams, leido jaustis saugiai ir visiškai pasitikėti jos siūlymais ir idėjomis, nes jaučiau, kad viskas daroma atsižvelgiant į mano poreikius ir tik taip, kaip man būtų geriausia. Esu be galo dėkinga už skirtą laiką ir neįkainojamą patirtį, už visuomet pagarbų ir malonų bendravimą, už nuoširdų rūpestį ir atsidavimą savo darbui, o galiausiai – už namus, kuriuose gera būti.

Agnė Dvarionienė

Susisiekėme su Dalia padėti sukurti 3 kambarių buto Kaune interjero dizainą. Akį patraukė jos objektų dizainas, kuris buvo tai ko ieškojome – švelnus klasikinis.

Dabar šis butas įrengtas ir jame gyvename, o už tai, kad jis toks jaukus ir šiltas turime padėkoti Daliai, be kurios sunku įsivaizduoti kaip mums tai būtų pavykę.

Nuoširdžiai rekomenduojame Dalią jeigu ieškote dizainerės, kuri ne tik įsiklausys ir išgrynins ko norite iš savo namų, bet ir padės atrasti kažką ko patys nesugalvojote (pvz. mūsų atveju įtikino išdrįsti kelias sienas dekoruoti tapetu ar spec. metodika ir kurios yra vienos iš mieliausių detalių visame bute), o rezultatas bus tai kas iš tikrųjų džiugina.

Ne gana to, kad pati Dalia pasiūlo profesionalius sprendimus planavimo stadijoje ar medžiagų parinkime, tačiau jos ryšiai su apdailos medžiagų specialistais padeda sklandžiai ir tiesiogiai prieiti prie žmonių su kuriais ji turi patirtį ir yra patikrinti laiko, kas paspartino procesą ir kuo tikrai nenusivylėme (pvz. su apšvietimo ir lubų dekoro specialistu bei dažų/dekoravimo specialiste ir jos rekomenduotu dekoruotoju nė nedvejodami dirbtume vėl).

Na ir galbūt ne Vilniečiams – esame iš Kauno, bet buvo absoliučiai verta tuos keletą savaitgalių pasivažinėti į Vilniaus Domus Galerija ir kt. bei kurti grožį kartu su Dalia. Kelionė atgal į Kauną visada būdavo kupina malonių minčių apie ateitį.

Tikimės ir ateityje turėti šansą pasidarbuoti su Dalia!

Ačiū!

Lina ir Augustas

Norėčiau palikti atsiliepimą apie Dalios Idea, Dalia tai – savo srities profesionale!!! Rezultatas, yra gražus klasikinis interjeras, tačiau tuo pat metu labai patogus ir jaukus. Esu dėkinga Daliai už profesionalumą, kantrybę, greitą ir kokybišką klausimų sprendimą. Dėmesio ir laiko skyrė labai daug. Aš mielai rekomenduoju, visiems mano draugams ir pažįstamiems.
Malonu bendrauti su kompetetingu specialistu, kuris elgiasi ne tik taip, kaip klientas nusprendė, bet, jei reikia, juos teisingai taiso ir siūlo geriausius variantus . Sėkmės jūsų kūrybinėje srityje!

Bozena Baiko

Sveiki, esu labai dėkingas aplinkybėm kad susipažinau su Dalia Luzgauskaite ir būtent jos Idėjos buvo įgyvendintos kuriant interjerą, mažam bet labai svarbiam mūsų šeimos projektui Vilniuje. Bendradarbiavimas su Dalia visa projekto laiką buvo įspūdingai lengvas ir nuotaikingas. Dabar, kai darbai baigti ir liko tik dekoras, drąsiai galiu sakyti kad pažintis su Dalios Idea yra kaip laimėjimas Teleloto!
Ačiū Daliai ir Idėjoms !

Vitalijus Baiko

Esame labai patenkinti Dalios paslaugomis ir dėkingi už profesionalią pagalbą išgryninant bei įgyvendinant neįprastus norus ir idėjas.

Vytautas Steponėnas

Ačiū už jaukų, šviesų klasikinį namų interjerą! Parinktos kokybiškos apdailos medžiagos, gražūs baldai ir interjero detalės. Puikus įrengimo darbų organizavimas. Lūkesčiai patenkinti. Rekomenduoju!

Jurgita Klusevičiūtė

Esame labai patenkinti Dalios kurtu namo interjeru! Dalia aiškiai papasakojo visą procesą (mums tai buvo pirmieji namai), klausėsi mūsų istorijų ir atliepė mūsų poreikius interjere 🙂 Dalia visada ateidavo su keliais galimais brėžinių variantais ir jautėme, kad galutinis sprendimas mūsų rankose, tačiau labai gera priiminėti sprendimus, kai Dalia išdėsto visas detales. Dalia gebėjo suderinti kartais mūsų skirtingus norus bei pageidavimus ir sukurti harmoningą aplinką 🙂 buvo gera kartu dirbti!

Gabrielė Mongirdaitė

Didelis Ačiū Daliai! Ilgą laiką svarstėme kokius minkštus baldus ir svarbiausia kokios spalvos įsigyti, ir tik paskutinėmis dienomis pasitarus su Dalia viskas apsivertė aukštyn kojomis ir įsigyjome tai, kas svetainėje lyg plunksna nutūpė – lengva, gražu, praktiška, super. Ačiū! REKOMENDUOJU!

Remigijus

Esu labai patenkinta Dalios darbu. Puikiai suprato ko mes norime, leido mums patiems kurti, švelniai pakoreguodama stilių, baldų išmatavimus ir interjero akcentus. Dirba labai greitai ir kūrybiškai. Esam labai dėkingi.

Samanta

Dalią pažįstu jau ne vienerius metus, tačiau kaskart pamačius naujus jos darbus, ji vistiek sugeba nustebinti. Nuo pat pirmo susitikimo, kai pamačiau jos pačios įspūdingus namus, Dalia yra pirma, kuri ateina į galvą ieškant unikalaus, stilingo ir jaukaus interjero. Labai rekomenduoju!

Greta

Rekomenduoju ir rekomenduočiau sau dar kartą renkantis dizainerę (-į). Dalia man padėjo įsirengti 3 kambarių butą, kartu su ja namų įkūrimas buvo malonus ir atradimų kupinas procesas, o darbo rezultatai nenustoja džiuginti net praėjus metams. Be to, kad Dalia įkvėpė kūrybinį procesą, jos organizaciniai įgūdžiai labai palengvino visą statybų procesą ir padėjo išvengti “naujakurės streso”. Dėl Dalios profesionalumo namai yra funkcionalūs ir estetiški. Dėl jos įžvalgumo ir kūrybiškumo, jos gebėjimo matyti klientą ir jo poreikius, sukūriau savo svajonių namus. Dėkoju ir kviečiu kreiptis asmenine žinute, jegu kiltų klausimų.

Karolina

Jaukumas ir namų šiluma sklinda iš Dalios kūrybos, visi objektai, kuriuose teko dalyvauti – kažką turi savyje nuostabaus!

Liutauras

Rekomenduoju!!! Prabangumas įsiliejęs į jaukumą bei paprastumą, šarmingos detalės, harmoningos spalvos.

Vigilija

Rekomenduoju, jei norite jaukiai įsirengti būstą 🙂

Danguolė

Dalia – tai interjero dizainerė, puikiai išmananti savo darbą. Ji padėjo susikurti šiuolaikiško, jaukaus ir skoningo buto viziją. Ji šauniai veda remonto labirintais ir neleidžia pasiklysti pasirinkimų gausoje. Dėkoju, kad sutikau šį žmogų reikiamu metu.

Ramunė

Aš pasirinkau Dalią , nes buvau lb išsekusi interjero kurime 🙂 Dalia visų pirma puikiai sugeba atrasti kalbą su įvairių sluoksnių žmonėmis ir yra puiki psichologė,nes viską supranta iš pusę žodžio 🙂 su ja darbas man buvo tarsi lengva meditacija,nes ji sutvarkė chaosą mano galvoje ir nežinomybę ką toliau daryti 🙂 …darbas atliktas nuo A iki Z p.s turi susiburusi profesionalių meistrų komandą. Ačiū sėkmės kūryboje.

Justina

Rekomenduoju! Dalia – kompetentinga savo srities žinovė. Manau, kiekvienam interjero dizaineriui svarbus jo darbo įvertinimas – patenkinti klientai. Būtent taip yra mūsų atveju – kone visą amžių remonto nemačiusį senamiesčio butą Dalia pavertė patogiais, funkcionaliais ir estetiškais namais. Dalios pagalba išvengėme netinkamų pasirinkimų ir radome optimaliausius būsto kūrimo sprendimus.

Aina

Kaip kraštovaizdžio dizainerė patyriau, kad užsakovai dažniausiai žino, ko nori, bet nedrįsta apsispręsti. Šiose pasiūlos džiunglėse reikia ko nors, kas lydėtų ir padėtų išlikti savimi, o gal rasti ir kažką nauja savyje. Profesionalus dizaineris – tai ne tik apie dizainą, bet ir gyvenimo būdą bei stilių. Nuoširdžiai rekomenduoju. Gera ir lengva dirbti drauge su Dalia.

Danielė

Su Dalia susipažinome versliukai.lt pagalba, todėl dėkodama visiems, kurie rašo nuoširdžius komentarus apie Dalią, noriu prisidėti ir aš. Dalia išsyk supranta, ko nori klientas ir viso remonto metu veda tiesiausiu keliu. Buvau tiesiog sužavėta kaip greitai ir taikliai buvo parinkti visi baldai, medžiagos, santechnika ir t.t. (Jeigu manote, kad dizaineriai lankosi tik brangiausiose parduotuvėse – tai su Dalia tai galima „sugriauti“) Ji puikiai sugeba derinti senus dalykus su naujais.Turi subūrusi tikrų profesionalių meistrų komandą, kuriais galima pasitikėti.Neišsprendžiamų dalykų su Dalia, tiesiog – nėra. Tai tikra profesionalė, kurioje dera meniškumas su pragmatiškumu…Ačiū, Dalia.

Asta

Dalią vadinu “remonto angelu”. Ji išmoko atrasti man patinkančius dalykus ir sudėti juos į vieną nuostabią visumą. Ji jaudinasi dėl interjero kūrimo eigos labiau nei aš pati. Rekomenduoja puikius specialistus ir savo amato meistrus. Su jos pagalba kurtas interjeras – harmoningas, laikui ir madoms nepavaldus, ramus bei atpalaiduojantis, toks, kokie turi būti tikri namai. Ji meniška ir kūrybiška, tuo pačiu metu tvirtai stovinti ant žemės ir išmananti savo darbą, neleidžianti atsirasti net menkiausiai nekokybei. Mūsų projektas eina į pabaigą, tačiau visai nesinori, kad jis baigtųsi…

Rūta

Puikūs darbai, malonus bendradarbiavimas, tikiuosi ir toliau sėkmingai dirbsime!

Giedrė

Va kur tikra profė… Kūrybiška, konkreti ir dalykiška. Aiškiai nusako užduotį, kartu suteikdama laisvę kurti. Jau septyni metai produktyvaus ir smagaus bendradarbiavimo… Ačiū tau Dalia 🙂

Robertas

Šiuo metu su Dalia esame kūrybiniame procese, bet jau dabar aišku, kad be jos pagalbos net nebūčiau pagalvojęs apie tokį interjerą. Labai laukiu visumos rezultato, nes norisi atsidurti tuose, subtiliai jaukiuose namuose. 🙂

Linas
Puikiai išmano savo darbą. Komunikabili. Supratinga. Lanksti. Subtilaus skonio. Žodžio žmogus. Rekomenduoju.
Deimantas Motiejūnas

Dalios interjerai ne vien estetiški, bet ir funkcionalūs. Dalia labai atsakingai rūpinasi jų įgyvendinimu ir turi didelę patirtį. Ji pastebi, regis, menkas klaidas, kurias vėliau labai sunku ištaisyti. Ši jos sąvybė ne visuomet džiugina meistrus, tačiau galų gale visi, įskaitant klientus, lieka patenkinti rezultatu.

Medicinos rinkodara