Atsiliepimai

Didelis Ačiū Daliai! Ilgą laiką svarstėme kokius minkštus baldus ir svarbiausia kokios spalvos įsigyti, ir tik paskutinėmis dienomis pasitarus su Dalia viskas apsivertė aukštyn kojomis ir įsigyjome tai, kas svetainėje lyg plunksna nutūpė – lengva, gražu, praktiška, super. Ačiū! REKOMENDUOJU!

Remigijus

Esu labai patenkinta Dalios darbu. Puikiai suprato ko mes norime, leido mums patiems kurti, švelniai pakoreguodama stilių, baldų išmatavimus ir interjero akcentus. Dirba labai greitai ir kūrybiškai. Esam labai dėkingi.

Samanta

Dalią pažįstu jau ne vienerius metus, tačiau kaskart pamačius naujus jos darbus, ji vistiek sugeba nustebinti. Nuo pat pirmo susitikimo, kai pamačiau jos pačios įspūdingus namus, Dalia yra pirma, kuri ateina į galvą ieškant unikalaus, stilingo ir jaukaus interjero. Labai rekomenduoju!

Greta

Rekomenduoju ir rekomenduočiau sau dar kartą renkantis dizainerę (-į). Dalia man padėjo įsirengti 3 kambarių butą, kartu su ja namų įkūrimas buvo malonus ir atradimų kupinas procesas, o darbo rezultatai nenustoja džiuginti net praėjus metams. Be to, kad Dalia įkvėpė kūrybinį procesą, jos organizaciniai įgūdžiai labai palengvino visą statybų procesą ir padėjo išvengti “naujakurės streso”. Dėl Dalios profesionalumo namai yra funkcionalūs ir estetiški. Dėl jos įžvalgumo ir kūrybiškumo, jos gebėjimo matyti klientą ir jo poreikius, sukūriau savo svajonių namus. Dėkoju ir kviečiu kreiptis asmenine žinute, jegu kiltų klausimų.

Karolina

Jaukumas ir namų šiluma sklinda iš Dalios kūrybos, visi objektai, kuriuose teko dalyvauti – kažką turi savyje nuostabaus!

Liutauras

Rekomenduoju!!! Prabangumas įsiliejęs į jaukumą bei paprastumą, šarmingos detalės, harmoningos spalvos.

Vigilija

Rekomenduoju, jei norite jaukiai įsirengti būstą 🙂

Danguolė

Dalia – tai interjero dizainerė, puikiai išmananti savo darbą. Ji padėjo susikurti šiuolaikiško, jaukaus ir skoningo buto viziją. Ji šauniai veda remonto labirintais ir neleidžia pasiklysti pasirinkimų gausoje. Dėkoju, kad sutikau šį žmogų reikiamu metu.

Ramunė

Aš pasirinkau Dalią , nes buvau lb išsekusi interjero kurime 🙂 Dalia visų pirma puikiai sugeba atrasti kalbą su įvairių sluoksnių žmonėmis ir yra puiki psichologė,nes viską supranta iš pusę žodžio 🙂 su ja darbas man buvo tarsi lengva meditacija,nes ji sutvarkė chaosą mano galvoje ir nežinomybę ką toliau daryti 🙂 …darbas atliktas nuo A iki Z p.s turi susiburusi profesionalių meistrų komandą. Ačiū sėkmės kūryboje.

Justina

Rekomenduoju! Dalia – kompetentinga savo srities žinovė. Manau, kiekvienam interjero dizaineriui svarbus jo darbo įvertinimas – patenkinti klientai. Būtent taip yra mūsų atveju – kone visą amžių remonto nemačiusį senamiesčio butą Dalia pavertė patogiais, funkcionaliais ir estetiškais namais. Dalios pagalba išvengėme netinkamų pasirinkimų ir radome optimaliausius būsto kūrimo sprendimus.

Aina

Kaip kraštovaizdžio dizainerė patyriau, kad užsakovai dažniausiai žino, ko nori, bet nedrįsta apsispręsti. Šiose pasiūlos džiunglėse reikia ko nors, kas lydėtų ir padėtų išlikti savimi, o gal rasti ir kažką nauja savyje. Profesionalus dizaineris – tai ne tik apie dizainą, bet ir gyvenimo būdą bei stilių. Nuoširdžiai rekomenduoju. Gera ir lengva dirbti drauge su Dalia.

Danielė

Su Dalia susipažinome versliukai.lt pagalba, todėl dėkodama visiems, kurie rašo nuoširdžius komentarus apie Dalią, noriu prisidėti ir aš. Dalia išsyk supranta, ko nori klientas ir viso remonto metu veda tiesiausiu keliu. Buvau tiesiog sužavėta kaip greitai ir taikliai buvo parinkti visi baldai, medžiagos, santechnika ir t.t. (Jeigu manote, kad dizaineriai lankosi tik brangiausiose parduotuvėse – tai su Dalia tai galima „sugriauti“) Ji puikiai sugeba derinti senus dalykus su naujais.Turi subūrusi tikrų profesionalių meistrų komandą, kuriais galima pasitikėti.Neišsprendžiamų dalykų su Dalia, tiesiog – nėra. Tai tikra profesionalė, kurioje dera meniškumas su pragmatiškumu…Ačiū, Dalia.

Asta

Dalią vadinu “remonto angelu”. Ji išmoko atrasti man patinkančius dalykus ir sudėti juos į vieną nuostabią visumą. Ji jaudinasi dėl interjero kūrimo eigos labiau nei aš pati. Rekomenduoja puikius specialistus ir savo amato meistrus. Su jos pagalba kurtas interjeras – harmoningas, laikui ir madoms nepavaldus, ramus bei atpalaiduojantis, toks, kokie turi būti tikri namai. Ji meniška ir kūrybiška, tuo pačiu metu tvirtai stovinti ant žemės ir išmananti savo darbą, neleidžianti atsirasti net menkiausiai nekokybei. Mūsų projektas eina į pabaigą, tačiau visai nesinori, kad jis baigtųsi…

Rūta

Puikūs darbai, malonus bendradarbiavimas, tikiuosi ir toliau sėkmingai dirbsime!

Giedrė

Va kur tikra profė… Kūrybiška, konkreti ir dalykiška. Aiškiai nusako užduotį, kartu suteikdama laisvę kurti. Jau septyni metai produktyvaus ir smagaus bendradarbiavimo… Ačiū tau Dalia 🙂

Robertas

Šiuo metu su Dalia esame kūrybiniame procese, bet jau dabar aišku, kad be jos pagalbos net nebūčiau pagalvojęs apie tokį interjerą. Labai laukiu visumos rezultato, nes norisi atsidurti tuose, subtiliai jaukiuose namuose. 🙂

Linas